Süper Tavsiye.Bu Siteler Çok İşinize Yarayacak

Pek çok kimsenin bilmediği farklı konularda online hizmetler sunan siteleri sıralıyoruz sizler için. Barındırdıkları özelliklerle birçok işinizin hayret verici bir şekilde kolaylaşmasına vesile olacak  bu siteler eminiz çok hoşunuza gidecek.

  onlinelogomaker.com  | Online olarak kendi logonuzu kendiniz yapabilirsiniz. Online Logo Yapabilirsiniz.

logogenie.net/logo-design | Aynı şekilde fakat farklı özellik ve tasarımlarla bu sitedende kendi logonuzu tasarlayabilirsiniz.

hizliresim.com | İnternet üzerinden resim paylaşabileceğiniz bir site. Webmasterler çok beğenecek.

logaster.com | Bir başka online logo oluşturma sitesi. Hoşunuza gidecek.

picasion.com  Online hareketli gif yapabilirsiniz.

Archive.org – İstediğiniz herhangi bir web sitesinin geçmişte nasıl göründüğünü merak ediyorsanız bu site tam size göre. Sitenin geçmiş hallerini içerikleriyle birlikte görebilirsiniz.

Goo.gl – Google link kısaltıcı. Çok işinize yarayacak. Uzun linklerinizi kısaltırken aynı zamanda linklerin kaç tıklama aldığınıda izleyebileceksiniz. Dahası bir kere kısalttığınız link kayıtlı olarak kalır ikinci defa aynı linki kullanmak istediğinizde kayıtlı veriler içinden yeniden kopyalayıp kullanabilirsiniz.

StumbleUpon – Web Sitelerini keşfedebilirsiniz.

About.me – Kendinizi tanıtan profesyonel bir tanıtım oluşturun.

Evernote – Notlarınızı kaydedebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman düzenleyebilir, paylaşabilirsiniz.

Resizeyourimage.com – Online olarak resimlerinizin boyutlarını değiştirebilirsiniz.

Google Web Designer –  Kolayca kendi web sitenizi, HTML5 reklam ve animasyonları oluşturabilirsiniz.

Statscrop.com – Ücretsiz olarak dilediğiniz web sitesinin analizini yapabilirsiniz.

Ranksignals.com – Ücretsiz olarak backlink kontrolü yapabilirsiniz. nofollow ve dofollow link takibi ve daha detaylı incelemeler için üye olmanız gerekiyor.

 Wetransfer.com –  Ücretsiz olarak dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Privnote.com – Okunduktan hemen sonra kendini otomatik olarak silinen notlarınızı ekleyebilirsiniz. Yanlış anlamadınız. Buradaki notlarınız okunduktan sonra otomatik olarak siliniyor.

Myfonts.com – Yazı fontları sunan bu fontları görünüm açısından test etmeye yarayan kullanışlı bir site.

Gtmetrix.com – Web sitenizin hızını test edebilirsiniz.

Prnt.sc – Online olarak resim paylaşabileceğiniz gibi site üzerinden Lightshot ‘u ücretsiz indirip kurarak print scren tuşları ile anında ekran görüntüsü alabilirsiniz. Hoşunuza gidecek.

Wordcountertool.com – Online kelime sayacı. Yazdığınız makaleyi ilgili kutuya yapıştırarak kaç kelime olduğunu öğrenebilirsiniz.

Smallseotools.com – İçerik özgünlüğü kontrol aracı. İçeriklerinizin veya başka sitelerdeki içeriklerin özgünmü kopyamı olduğunu bu site vasıtasıyla anlayabilirsiniz.

Onlineconcersion.com –  Online dönüştürücü. Bu siteyle birçok şeyi farklı formatlara çevirebilirsiniz.

Zamzar.com – İstediğiniz herhangi bir formattaki dosyayı yüzlerce format arasından seçim yaparak online olarak dönüştürebileceğiniz bir site.

Vocaroo.com –  İstediğiniz sesi kaydedip dilediğiniz formatta indireceğiniz online ses kaydedici site.

➤ Hootsuite.com – Tüm sosyal medya hesaplarınızı tek bir panelden yönetmek istermisiniz?. İşte bu site tam size göre

➤ Leandomainsearch.com – Arama kutusuna yazacağınız kelimeleri baz alarak boştaki domainleri listeleyen bir servis. Yine webmasterlerin oldukça işine yarayacak bir uygulama.

Photo-editor.canva.com  Online fotoğraf editörü. Fotoğraflarınızı online olarak düzenleyebilir, üzerlerinde kesme, kırpma vs gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

 Marker.to Online sarı kalem. Bu bir Google chrome eklentisi. Tıpkı kağıt üzerindeki yazıda vurgulamak yada dikkat çekmek istediğiniz bir bölümü marker kalemle çizer gibi online olarak ekrandaki yazıları vurgulayarak facebook yada twitter ‘daki arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Özellikle görsellerle birşey anlatmak, öğretmek istediğinizde çok işinize yarayacak.

 Goqr.me Bu site vasıtasıyla QR kodları oluşturabilir bunları istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

 Burner.bonanza.com  Resimlerinizdeki arka planları kaldırmakmı istiyorsunuz?. İstediğiniz resmi sürükle bırak yöntemiyle siteye ekleyin ve yönergeleri takip edin. Birkaç saniye sonra resmin arka planı kaldırılmış olacak.

 Gifs.com  Bu siteyi kullanarak artık kendi hareketli resimlerinizi oluşturabileceksiniz. Online olarak youtube videolarından gif oluşturabilirsiniz. Çok seveceksiniz.

 Tr.verbling.com Online İngilizce Öğrenmek istermisiniz. Bu site size göre. Kaydolun bir öğretmen seçin ve İngilizce öğrenmeye başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir